Ładowanie...

Aktualności

0:3 z Ramielem...

• autor: zz, 2015-09-24 14:36

Zespół Zielonych Zalesie po wywalczonym punkcie na trudnym terenie w Fordonie(1:1 br. Bartosz Szczukowski)tym razem podejmował u siebie drużynę Ramiela Bydgoszcz. Zieloni przystąpili do meczu z bardzo pozytywnym nastawieniem i od początku meczu narzucili swój styl gry. W 18 minucie pierwszej połowy za niesportowe zachowanie czerwoną kartką został ukarany zawodnik Zalesia i od tego czasu gospodarze musieli radzić sobie w dziesiątkę. Po pierwszych 45 minutach był bezbramkowy remis. Początek drugiej połowy należał do przyjezdnych, którzy szybko strzelili dwie bramki. Mimo kilku dobrych sytuacji Zieloni nie zdołali znaleźć drogi do bramki ekipy z Bydgoszczy. Końcowy wynik Zieloni Zalesie 0:3 Ramiel Bydgoszcz.

Skład Zielonych Zalesie: Jakub Nowak-Arkadiusz Wojtczak, Paweł Piechowiak, Damian Jasiński, Piotr Lipiński, Bartosz Musiałek(82' Krzysztof Pazderski),Rafał Grzelak, Marcin Widziński(18'cz.k.), Sławomir Przybylski(65' Maciej Ehrlich), Adrian Stypczyński(75' Jarosław Szreder), Bartosz Szczukowski

Kolejny przeciwnikiem Zielonych będzie drużyna z Potulic, która dotychczas zgromadziła 6 pkt i zajmuje 8 miejsce w ligowej tabeli. Początek meczu o godz. 15.00 w Potulicach (27.09.2015)