Ładowanie...

Aktualności

Dobra passa trwa..

• autor: zz, 2015-10-28 13:05

Dobra passa trwa...Zieloni Zalesie odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach bydgoskiej B-klasy grupy III. W niedzielę pokonali na wyjeździe Iskrę Zamość- Rynarzewo 1:0. Jedyną bramkę w tym meczu w 26 minucie zdobył Bartosz Szczukowski(Bartosz Musiałek). Jest to już 7 trafienie napastnika Zalesia w tym sezonie. W pierwszej połowie Zieloni mieli jeszcze swoje szanse na podwyższenie wyniku, ale bardzo nieskuteczna tego dnia była ich ofensywa. W drugiej odsłonie spotkania obraz gry uległ zmianie i to gospodarze częściej próbowali atakować bramkę Jakuba Nowaka. Dzięki solidnej obronie, która radziła sobie bez większych problemów z ofensywą Iskry, Zieloni wyprowadzili kilka groźnych kontrataków, lecz żaden z zawodników Zalesia nie potrafił pokonać golkipera gospodarzy. Po końcowym gwizdku to drużyna Zielonych  mogła się cieszyć z kolejnych 3 punktów i awansu w ligowej tabeli na miejsce 6.

Zieloni Zalesie: Jakub Nowak- Piotr Lipiński, Damian Jasiński(60' Wojciech Kozik), Arkadiusz Wojtczak, Maciej Ehrlich, Tomasz Grabarski(45' Jarosław Szreder), Mariusz Wekwert, Rafał Grzelak, Bartosz Musiałek, Adrian Stypczyński(89' Mateusz Damazyn), Bartosz Szczukowski

W najbliższą kolejkę Zielonych czeka pauza spowodowana wycofaniem się z rozgrywek Gwiazdy Bydgoszcz. Następny mecz rozegrają  dopiero 11 listopada, a ich przeciwnikiem będzie zespół Sparty Bydgoszcz. Mecz odbędzie się w Zalesiu o godzinie 11.00.