Kto był najlepszym zawodnikiem Zielonych w sezonie 15/16

Które miejsce zajmie w tym sezonie nasz zespół?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Koniec serii meczów bez porażki

• autor: zz, 2016-04-15 15:26

Początek rundy rewanżowej w wykonaniu Zielonych Zalesie nie jest imponujący. Po dwóch remisach 1:1 z niżej notowanymi rywalami przyszedł czas na konfrontację z zespołem Akademii Futbolu Brzoza. Przeciwnicy Zielonych po 14 kolejkach zajmowali jedenaste miejsce w ligowej tabeli z bilansem bramkowym 26-31. Zawodnicy z Zalesia od siedmiu spotkań nie zaznali porażki. Ostatni przegrany mecz miał miejsce 4 października, kiedy to Zieloni ulegli na własnym boisku liderowi rozgrywek Zorzy Ślesin(1-2). Niestety, wszystko co dobre, kiedyś musi się skończyć. Tak też właśnie stało się w Brzozie. Od początku spotkania to gospodarze byli stroną dominującą, szybko ruszyli do ataku co przyniosło efekt. Dwie strzelone bramki ustawiły spotkanie, ale tylko do 35 minuty, w końcu zespół z Zalesia przebudził się z letargu i zaczął stwarzać coraz lepsze sytuacje. Jedną z nich wykorzystał Rafał Grzelak, który po dwójkowej akcji z Bartoszem Musiałkiem pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce rywali. Kapitan Zielonych jeszcze przed przerwą mógł doprowadzić do remisu, niestety zabrakło skutecznego wykończenia. Pomimo kilku dogodnych sytuacji wynik do przerwy nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie spotkania Zieloni  ruszyli do ataku próbując odrobić straty. Mecz toczony był w szybkim tempie, akcja za akcje. Oba zespoły stwarzały sobie dogodne sytuacje bramkowe, ale skuteczniejszy okazał się zespół z Brzozy, który dołożył trzecią bramkę i po końcowym gwizdku mógł cieszyć się z 3 pkt.

Podsumowując, kluczowe było pierwsze 25 minut meczu, w których to zespół z Brzozy zepchnął Nas do defensywy. Kolejny raz zawodzi skuteczność i błędy w ustawieniu.Zasłużona wygrana gospodarzy, którzy z pewnością jeszcze wiele namieszają w ligowej tabeli.

Zieloni Zalesie: Jakub Nowak-Piotr Lipiński(70' Sławomir Przybylski), Arkadiusz Wojtczak, Damian Jasiński, Maciej Ehrlich, Krzysztof Pazderski(35' Bartosz Musiałek), Paweł Piechowiak, Mariusz Wekwert,Rafał Grzelak, Adrian Stypczyński(80' Paweł Kasperek), Bartosz Szczukowski

Następne spotkanie rozegramy na własnym boisku dnia 24.04  o godzinie 11:00, a przeciwnikiem będzie liderem rozgrywek - Wisła Fordon